Workshops

Home / Vrijgezellenfeest

Gezellige Lipdub In

Tilburg 20-07-2019

Het was een super leuke lipdub in Tilburg op 20 juli 2019. Deze workshop werd gehouden in een park in Tilburg. Het werd een super gezellige middag waarvan iedereen genoot.

WIL JIJ OOK EEN LIPDUB ORGANISEREN?

Wij organiseren de allerleukste lipdubs van Nederland, België en Duitsland. Op onze website vind je veel informatie en kun je een passende offerte aanvragen. Heb je vragen die je niet kan vinden of vind je het fijner om even te bellen? Je kan links onder klikken op de Whats-App butten of bellen naar 06 – 14 11 00 11. .

OP BASIS VAN GOEDE AFSPRAKEN KAN VEEL

Bij het maken van een lipdub leer je elkaar beter kennen. Dat is leerzaam tijdens een teambuilding. Lachen bij een bedrijfsuitje. Hilarisch op een vrijgezellenfeest. Zowel bedrijven, scholen en universiteiten, maar ook families maken lipdubs. De clips worden vaak bekeken, geliket en gelinkt op Twitter, Instagram en Facebook.

Onze Lipdub Reviews
Amanda
Amanda
14:49 24 Nov 20
(Translated by Google) What a great organization! From the moment Karel and Tim arrived, they immediately got to work! At a glance they saw a nice route through our fairly full house with a narrow spiral staircase. And what a great video it turned out to be!I also thought it was very clever that she managed to keep order with a group of cackling women without it becoming any less pleasant :)Karel sets high standards for the result and used all our own ideas.And all for such a friendly price, you really get value for your money!(Original)Wat een geweldige organisatie! Vanaf het moment dat Karel en Tim aankwamen gingen ze meteen aan de slag! In één oogopslag zagen ze een leuke route door ons vrij volle huis met smalle wenteltrap.. En wat een geweldig filmpje is het geworden!Heel knap vond ik ook dat ze met een groep kakelende vrouwen prima orde wiste te houden zonder dat het er minder gezellig op werd :)Karel stelt hoge eisen aan het resultaat en gebruikte al onze eigen ideeën.En dat allemaal voor zo'n vriendelijke prijs, je krijgt echt waar voor je geld!
Jolanda de Winter
Jolanda de W.
19:44 28 Nov 19
(Translated by Google) Had a bachelor party last Saturday and we went to record a lip dub on Dam Square in Amsterdam. It was great fun and well organized by Karel and Shanna. Had a really great afternoon!(Original)Afgelopen zaterdag een vrijgezellenfeest gehad en we gingen een lipdub opnemen op de Dam in Amsterdam. Het was ontzettend leuk en goed georganiseerd door Karel en Shanna. Echt een topmiddag gehad!
Gül Kaya
Gül K.
15:42 13 Nov 19
(Translated by Google) It was a great day for us. We are very satisfied with our Lipdup. We received many good tips about how and what. The atmosphere was very pleasant and we felt very comfortable thanks to the Lipdub team. She and we were full of ideas and now have something beautiful that we can look at with a smile years later. Glad we chose you. You are so professional!(Original)Het was een geweldige dag voor ons. We zijn zeer tevreden over onze Lipdup. We kregen veel goede tips over hoe en wat. De sfeer was erg gezellig en we waren dankzij de team Lipdub erg op ons gemak. Zij en wij waren vol van ideen en hebben nu iets moois waar we jaren later met een glimlach naar kunnen kijken. Blij dat we voor jullie hebben gekozen. Wat zijn jullie professioneel!
Eric de Moor
Eric de M.
13:24 27 Aug 19
(Translated by Google) great experience and had a nice day. Joep's professional approach and plenty of room for your own input to give it a personal twist. IN SHORT...don't hesitate...DO IT!!!(Original)superleuke ervaring en een gezellige dag gehad. Professionele aanpak van Joep en heel veel ruimte voor eigen inbreng om er een persoonlijke draai aan te geven. KORTOM.....niet twijfelen.....DOEN!!!
X X
X X
11:27 26 Aug 19
(Translated by Google) Highly recommended! Had a lot of fun rehearsing and recording the lip dub. The guidance was very relaxed, good explanation and very professional. And the end result...... SUPER! Beautiful souvenir of a wonderful day!(Original)Echt een aanrader! Ontzettend veel lol gehad tijdens het repeteren en opnemen van de lipdub. De begeleiding was heel relax, goede uitleg en zeer professioneel. En het eindresultaat...... SUPER! Mooi aandenken aan een prachtige dag!
Sanne van Brunschot
Sanne van B.
08:17 26 Aug 19
(Translated by Google) Very nice lip dub made during a bachelor party. The result was a lot of fun (and was in my mailbox the same evening!), but especially the practicing and recording itself was a lot of fun! The many colorful attributes and Joep's enthusiasm completed it. The organization is also very accessible and responds very quickly. Recommended!(Original)Hele leuke lipdub gemaakt tijdens een vrijgezellenfeest. Het resultaat is erg leuk geworden (en zat dezelfde avond nog in mijn mailbox!), maar vooral het oefenen en opnemen zelf was lachen! De vele kleurrijke attributen en het enthousiasme van Joep maakten het af. De organisatie is bovendien erg goed bereikbaar en reageert supersnel. Aanrader!
Maaike van Es
Maaike van E.
10:52 14 Aug 19
(Translated by Google) Had a nice lip dub with Tim. Accessories were taken into account, all taken care of! Easily accessible and quick responses to questions. Recommended!(Original)Leuke lipdub gehad met Tim. Aan accessoires werd gedacht, geheel verzorgd! Goed bereikbaar en snelle reacties bij vragen. Aanrader!
Vanessa Gerritse
Vanessa G.
19:07 17 Jul 19
(Translated by Google) Had a great lip dub workshop last weekend. How we laughed! Highly recommended! It has become an unforgettable bachelor party. Thank you!(Original)Afgelopen weekend een geweldige lipdub workshop gehad. Wat hebben we gelachen! Echt een aanrader! Het is een onvergetelijk vrijgezellenfeest geworden. Dank jullie wel!
Ivonne van den Hoek
Ivonne van den H.
08:02 04 Jul 19
(Translated by Google) We had a great afternoon with our team thanks to 123lipdub.nl. Thank you Tine, Karel and Boy!(Original)We hebben met ons team een geweldige middag gehad dankzij 123lipdub.nl. Dank je wel Tine, Karel en Boy!
Cindy Schroeten
Cindy S.
18:07 03 Jul 19
(Translated by Google) Professional club! Tine and Karel take their job very seriously and stand for the highest quality. Unfortunately, one of us could not be there and it was arranged that we could provide a short video, which their videographer edited before the lip dub. All in all, a super nice gift that we will offer during the wedding of our friends. Thanks!(Original)Professionele club! Tine en Karel nemen hun taak erg serieus en staan voor de hoogste kwaliteit. Een van ons kon er helaas niet bij zijn en toen werd geregeld dat we een kort filmpje konden aanleveren, dat hun videograaf nog voor de lipdub gemonteerd heeft. Al met al een supermooi cadeau dat wij tijdens het huwelijk van onze vrienden zullen aanbieden. Dank!
Karla Borsje
Karla B.
14:45 22 Jun 19
(Translated by Google) We made a lip dub with our team of 20 teachers. we laughed so much and it was a fantastic form of team building. Everything was arranged perfectly by 123 lipdub.(Original)Wij hebben met ons team van 20 juffen een lipdub gemaakt. wat hebben we gelachen en wat was het een fantastische vorm van teambuilding. Alles was door 123 lipdub perfect geregeld.
Milou Sijtsma
Milou S.
06:31 18 Jun 19
(Translated by Google) Super cool Lipdub made with 123Lipdub for a bachelor party!!Clothes, accessories, enthusiastic staff; in short, a complete package! We really enjoyed it and made a nice memory that we will look back on often!(Original)Super gave Lipdub gemaakt met 123Lipdub voor een vrijgezellenfeestje!!Kleren, accessoires, enthousiast personeel; kortom een compleet pakketje! We hebben echt genoten en een leuke herinnering gemaakt die we nog vaak terug zullen kijken!
Marieke van den Belt
Marieke van den B.
18:07 16 Jun 19
(Translated by Google) Had a great lip dub workshop by 123Lipdub during a bachelor party! Everything was handled very professionally, super nice and enthusiastic people and a great result. Highly recommended!(Original)Geweldige lipdub workshop gehad door 123Lipdub tijdens een vrijgezellenfeestje! Alles was heel professioneel verzorgd, super aardige en enthousiaste mensen en een top resultaat. Echt een aanrader!
Suzanne in 't Veld
Suzanne in 't V.
22:54 15 Jun 19
(Translated by Google) We came up with an outdoor program for a bachelor party with 40 women. Due to bad weather forecasts, we looked for an alternative at the last minute. Designed to make a lip dub. But how do you arrange that at the last minute for such a large group? Several companies were sent an email. Karel and Tine responded very quickly and enthusiastically. Distance of almost 2 hours drive? No problem! She wanted to think along with us. Great communication! And what a great evening we had with Tim! Manage 40 women single-handedly and ensure a great end result! 5 bins with fancy dress clothes and attributes, enough for everyone! Texts printed out and divided into small pieces, so well prepared! Highly recommended!Thanks for the great evening! 👍💐(Original)We hadden een buiten programma bedacht voor een vrijgezellenfeest met 40 vrouwen. Door slechte weersvoorspellingen op het laatste moment opzoek gegaan naar een alternatief. Bedacht om een lipdub te maken. Maar hoe regel je dat op het laatste moment voor zo’n grote groep? Meerdere bedrijven een mail gestuurd. Karel en Tine reageerde super snel en enthousiast. Afstand van bijna 2 uur rijden? Geen probleem! Ze wilde graag met ons meedenken. Super communicatie! En wat een top avond hebben we gehad met Tim! In zijn eentje 40 vrouwen managen en zorgen voor een super eind resultaat! 5 bakken met verkleed kleren en attributen voldoende voor iedereen! Teksten uitgeprint en ingedeeld in kleine stukjes dus goed voorbereid! Echt een aanrader!Bedankt voor de top avond! 👍💐
Joukje Hoekstra
Joukje H.
17:37 10 Jun 19
(Translated by Google) Made a super fun lip dub on Saturday! Karel and Tine are a great team who made our bachelor party even more fun than it already was! A really great success!!(Original)Zaterdag een super leuke lipdub gemaakt! Karel en Tine zijn een top team die ons vrijgezellenfeest nog leuker hebben gemaakt dan hij al was! Echt een groot succes!!
Ktb van Hal
Ktb van H.
13:48 26 May 19
(Translated by Google) It was a great day! With enthusiastic instructors.Highly recommended!! Thank you!!(Original)Het was een geweldige dag! Met enthousiaste instructeurs.Echt een aanrader!! Bedankt!!
Anette De Ruijter
Anette De R.
11:48 16 May 19
(Translated by Google) So much fun, laughter and fun together!!A fantastic team Karel and Tim👍Recommended for a fun party(Original)Zo leuk,lol en gezelligheid met elkaar!!Een fantastisch team Karel en Tim👍Aanrader voor een leuk feestje
Wendy
Wendy
15:40 21 Apr 19
Erik Huizinga
Erik H.
07:09 18 Apr 19
(Translated by Google) Nice people who really make your lip dub a party. The result was also great.(Original)Leuke mensen die echt een feestje maken van je lipdub. Het resultaat was ook super.
Silvia Verwoerd-Tijs
Silvia V.
10:43 08 Apr 19
(Translated by Google) Had a super fun afternoon! It was a fun challenge with all of us. Great job.(Original)Super leuke middag gehad! Was een leuke uitdaging met z’n alle. Top gedaan.
Lauren Vd veldt
Lauren Vd V.
04:51 08 Apr 19
(Translated by Google) 123lipdub is, in one word, SUPER!! It starts with communication. That goes so incredibly quickly...great! We had a bachelor party and didn't say anything, they could do that themselves. That was fun too.While telling the story, the bus is opened and a number of boxes with fun and colorful clothing and accessories are revealed!!!I won't reveal anything, but they also think about the little things which makes it extra fun! In short, a great team! Karel, Tine and Tim...really well done and nicely done, thank you!!(Original)123lipdub is echt in 1 woord SUPER!! Het begint al met de communicatie. Dat gaat zo onwijs vlug....geweldig! Wij hadden vrijgezellenfeest en hebben niets gezegd, dat mochten zij zelf doen. Ook dat was leuk.Tijdens het vertellen wordt de bus open getrokken en komen er een aantal dozen met leuke en kleurrijke kleding een accessoire’s tevoorschijn!!!Ik zal niets verklappen, maar ze denken ook aan kleine dingentjes wat het ook extra leuk maakt! Kortom, een top team! Karel, Tine en Tim...onwijs goed en leuk gedaan, dank je wel!!
Eveline Schuite
Eveline S.
10:14 01 Apr 19
(Translated by Google) What a nice afternoon we had with 123Libdub. Highly recommended to hire these guys to make a lib dub with your team.(Original)Wat hebben we een leuke middag gehad met 123Libdub. Echt een aanrader om deze jongens in te schakelen om een libdub te maken met je team.
ray man
ray M.
05:53 01 Apr 19
(Translated by Google) Nicely innovative...and something different for once.(Original)Leuk vernieuwend..en een keer iets anders.
Peter Lekkerkerker
Peter L.
19:51 31 Mar 19
(Translated by Google) Top tip for anyone who wants to give a group of people an unexpected team activity: Do a libdub, (but don't tell them in advance). We did it with the association. The members were on average 45+, and we had a great afternoon, and a hilarious video into the bargain.It's clear that the folks at 123libdub know what they're doing. Within no time everyone participated enthusiastically, and after a few attempts we had a video that we liked better if we had viewed all the examples in advance.(Original)Toptip voor iedereen die een groep mensen een onverwachte team activiteit wil geven: Doe een libdub, (maar vertel ze dat niet van tevoren). Wij hebben het gedaan met de vereniging. De leden waren gemiddeld 45+, en we hebben een topmiddag gehad, en een hilarisch filmpje op de koop toe.Het is duidelijk dat de mensen van 123libdub weten wat ze doen. Binnen no time deed iedereen enthousiast mee, en na enkele pogingen hadden we een filmpje wat we zelf leuker vonden als alle voorbeelden die van te voren bekeken hadden.
Jildau Hanewald
Jildau H.
16:50 31 Mar 19
Artoine
Artoine
10:33 23 Mar 19
mark corporaal
mark C.
21:22 12 Mar 19
Bianca Ruitenberg
Bianca R.
11:36 12 Mar 19
(Translated by Google) Try something different as a team outing or just have fun with a bunch of friends. I say guaranteed fun day with great results(Original)Keer iets anders als team uitje of gewoon leuk met een stel vrienden. Ik zeg gegarandeerd leuke dag met een super resultaat
Marije Jonker
Marije J.
19:01 11 Mar 19
Peter Peer
Peter P.
20:30 17 Feb 19
(Translated by Google) Have a nice lip dub made with our team via 123lipdub. Great workshop!(Original)Via 123lipdub een leuke lipdub laten maken met ons team. Geweldige workshop!
Volgende beoordelingen
Bel of WhatsApp ons

06 - 14 11 00 11

Lipdub Video

Voor de leukste lipdubs

Email ons

info@123lipdub.nl