Workshops

Home / Vrijgezellenfeest

Gezellige Lipdub In

Eindhoven 28-09-2019

Het was een super leuke lipdub in Eindhoven op 28 september 2019. Iedereen had het super naar het zin en deed geweldig mee. Het was een super leuke middag! Deze workshop is gedaan tijdens een vrijgezellenfeestje.

WIL JIJ OOK EEN LIPDUB ORGANISEREN?

Wij organiseren de allerleukste lipdubs van Nederland, België en Duitsland. Op onze website vind je veel informatie en kun je een passende offerte aanvragen. Heb je vragen die je niet kan vinden of vind je het fijner om even te bellen? Je kan links onder klikken op de Whats-App butten of bellen naar 06 – 14 11 00 11.

OP BASIS VAN GOEDE AFSPRAKEN KAN VEEL

Bij het maken van een lipdub leer je elkaar beter kennen. Dat is leerzaam tijdens een teambuilding. Lachen bij een bedrijfsuitje. Hilarisch op een vrijgezellenfeest. Zowel bedrijven, scholen en universiteiten, maar ook families maken lipdubs. De clips worden vaak bekeken, geliket en gelinkt op Twitter, Instagram en Facebook.

Onze Lipdub Reviews
Appeltaart Ak
Appeltaart A.
14:56 29 Nov 22
Karel aan de lijn gehad en behoorlijk onbeschoft gedragen.Schijnt dat hij is veroordeeld voor mishandeling van vrouwen/kinderen.Een echte narcist is het(Translated by Google)Had Karel on the line and behaved quite rudely.Apparently he was convicted of assaulting women/children.He's a real narcissist
Amanda
Amanda
14:49 24 Nov 20
Wat een geweldige organisatie! Vanaf het moment dat Karel en Tim aankwamen gingen ze meteen aan de slag! In één oogopslag zagen ze een leuke route door ons vrij volle huis met smalle wenteltrap.. En wat een geweldig filmpje is het geworden!Heel knap vond ik ook dat ze met een groep kakelende vrouwen prima orde wiste te houden zonder dat het er minder gezellig op werd :)Karel stelt hoge eisen aan het resultaat en gebruikte al onze eigen ideeën.En dat allemaal voor zo'n vriendelijke prijs, je krijgt echt waar voor je geld!(Translated by Google)What a great organization! From the moment Karel and Tim arrived, they immediately got to work! At a glance they saw a nice route through our fairly full house with narrow spiral staircase. And what a great video it turned out to be!I also found it very clever that she managed to keep order with a group of cackling women without making it less fun :)Karel sets high standards for the result and used all our own ideas.And all for such a friendly price, you really get value for money!
Jolanda de Winter
Jolanda de W.
19:44 28 Nov 19
Afgelopen zaterdag een vrijgezellenfeest gehad en we gingen een lipdub opnemen op de Dam in Amsterdam. Het was ontzettend leuk en goed georganiseerd door Karel en Shanna. Echt een topmiddag gehad!(Translated by Google)We had a bachelor party last Saturday and we were going to record a lipdub on Dam Square in Amsterdam. It was great fun and well organized by Karel and Shanna. Really had a great afternoon!
Gül Kaya
Gül K.
15:42 13 Nov 19
Het was een geweldige dag voor ons. We zijn zeer tevreden over onze Lipdup. We kregen veel goede tips over hoe en wat. De sfeer was erg gezellig en we waren dankzij de team Lipdub erg op ons gemak. Zij en wij waren vol van ideen en hebben nu iets moois waar we jaren later met een glimlach naar kunnen kijken. Blij dat we voor jullie hebben gekozen. Wat zijn jullie professioneel!(Translated by Google)It was a great day for us. We are very satisfied with our Lipdup. We received many good tips about how and what. The atmosphere was very cozy and we were very comfortable thanks to the Lipdub team. She and we were full of ideas and now have something beautiful that we can look at years later with a smile. Glad we chose you. What are you professional!
Eric de Moor
Eric de M.
13:24 27 Aug 19
superleuke ervaring en een gezellige dag gehad. Professionele aanpak van Joep en heel veel ruimte voor eigen inbreng om er een persoonlijke draai aan te geven. KORTOM.....niet twijfelen.....DOEN!!!(Translated by Google)super nice experience and had a great day. Professional approach from Joep and lots of room for personal input to give it a personal twist. SHORT ..... don't hesitate ..... DO IT !!!
X X
X X
11:27 26 Aug 19
Echt een aanrader! Ontzettend veel lol gehad tijdens het repeteren en opnemen van de lipdub. De begeleiding was heel relax, goede uitleg en zeer professioneel. En het eindresultaat...... SUPER! Mooi aandenken aan een prachtige dag!(Translated by Google)Really recommended! I had a lot of fun while rehearsing and recording the lipdub. The guidance was very relaxed, good explanation and very professional. And the end result ...... SUPER! A nice reminder of a wonderful day!
Sanne van Brunschot
Sanne van B.
08:17 26 Aug 19
Hele leuke lipdub gemaakt tijdens een vrijgezellenfeest. Het resultaat is erg leuk geworden (en zat dezelfde avond nog in mijn mailbox!), maar vooral het oefenen en opnemen zelf was lachen! De vele kleurrijke attributen en het enthousiasme van Joep maakten het af. De organisatie is bovendien erg goed bereikbaar en reageert supersnel. Aanrader!(Translated by Google)Very nice lipdub made during a bachelor party. The result has become very nice (and was in my mailbox the same evening!), But especially the practice and recording itself was laughter! The many colorful attributes and the enthusiasm of Joep finished it. Moreover, the organization is very easily accessible and responds super fast. Recommended!
Maaike van Es
Maaike van E.
10:52 14 Aug 19
Leuke lipdub gehad met Tim. Aan accessoires werd gedacht, geheel verzorgd! Goed bereikbaar en snelle reacties bij vragen. Aanrader!(Translated by Google)Had a nice lipdub with Tim. Accessories were thought of, completely cared for! Easily accessible and quick responses to questions. Recommended!
Vanessa Gerritse
Vanessa G.
19:07 17 Jul 19
Afgelopen weekend een geweldige lipdub workshop gehad. Wat hebben we gelachen! Echt een aanrader! Het is een onvergetelijk vrijgezellenfeest geworden. Dank jullie wel!(Translated by Google)Last weekend I had a great lipdub workshop. We laughed so much! Really recommended! It has become an unforgettable bachelor party. Thank you!
Ivonne van den Hoek
Ivonne van den H.
08:02 04 Jul 19
We hebben met ons team een geweldige middag gehad dankzij 123lipdub.nl. Dank je wel Tine, Karel en Boy!(Translated by Google)We had a great afternoon with our team thanks to 123lipdub.nl. Thank you Tine, Karel and Boy!
Cindy Schroeten
Cindy S.
18:07 03 Jul 19
Professionele club! Tine en Karel nemen hun taak erg serieus en staan voor de hoogste kwaliteit. Een van ons kon er helaas niet bij zijn en toen werd geregeld dat we een kort filmpje konden aanleveren, dat hun videograaf nog voor de lipdub gemonteerd heeft. Al met al een supermooi cadeau dat wij tijdens het huwelijk van onze vrienden zullen aanbieden. Dank!(Translated by Google)Professional club! Tine and Karel take their task very seriously and stand for the highest quality. Unfortunately, one of us could not be there and it was then arranged that we could deliver a short film that their videographer had still mounted before the lipdub. All in all a super gift that we will offer during the wedding of our friends. Thanks!
Karla Borsje
Karla B.
14:45 22 Jun 19
Wij hebben met ons team van 20 juffen een lipdub gemaakt. wat hebben we gelachen en wat was het een fantastische vorm van teambuilding. Alles was door 123 lipdub perfect geregeld.(Translated by Google)We made a lipdub with our team of 20 teachers. we laughed so much and it was a fantastic form of team building. Everything was perfectly arranged by 123 lipdub.
Milou Sijtsma
Milou S.
06:31 18 Jun 19
Super gave Lipdub gemaakt met 123Lipdub voor een vrijgezellenfeestje!!Kleren, accessoires, enthousiast personeel; kortom een compleet pakketje! We hebben echt genoten en een leuke herinnering gemaakt die we nog vaak terug zullen kijken!(Translated by Google)Super cool Lipdub made with 123Lipdub for a bachelorette party!!Clothes, accessories, enthusiastic staff; in short, a complete package! We really enjoyed it and made a nice memory that we will look back on many times!
Marieke van den Belt
Marieke van den B.
18:07 16 Jun 19
Geweldige lipdub workshop gehad door 123Lipdub tijdens een vrijgezellenfeestje! Alles was heel professioneel verzorgd, super aardige en enthousiaste mensen en een top resultaat. Echt een aanrader!(Translated by Google)Great lipdub workshop with 123Lipdub during a bachelor party! Everything was taken care of professionally, super nice and enthusiastic people and a great result. Really recommended!
Suzanne in 't Veld
Suzanne in 't V.
22:54 15 Jun 19
We hadden een buiten programma bedacht voor een vrijgezellenfeest met 40 vrouwen. Door slechte weersvoorspellingen op het laatste moment opzoek gegaan naar een alternatief. Bedacht om een lipdub te maken. Maar hoe regel je dat op het laatste moment voor zo’n grote groep? Meerdere bedrijven een mail gestuurd. Karel en Tine reageerde super snel en enthousiast. Afstand van bijna 2 uur rijden? Geen probleem! Ze wilde graag met ons meedenken. Super communicatie! En wat een top avond hebben we gehad met Tim! In zijn eentje 40 vrouwen managen en zorgen voor een super eind resultaat! 5 bakken met verkleed kleren en attributen voldoende voor iedereen! Teksten uitgeprint en ingedeeld in kleine stukjes dus goed voorbereid! Echt een aanrader!Bedankt voor de top avond! 👍💐(Translated by Google)We had devised an outdoor program for a bachelor party with 40 women. Due to bad weather forecasts at the last minute I went looking for an alternative. Designed to make a lipdub. But how do you arrange that at the last minute for such a large group? Multiple companies sent an email. Karel and Tine responded super fast and enthusiastically. Distance of almost 2 hours away? No problem! She wanted to think along with us. Super communication! And what a great evening we had with Tim! Managing 40 women alone and ensuring a super end result! 5 bins with disguised clothes and attributes sufficient for everyone! Texts printed out and arranged in small pieces so well prepared! Really recommended!Thanks for the great evening! 👍💐
Joukje Hoekstra
Joukje H.
17:37 10 Jun 19
Zaterdag een super leuke lipdub gemaakt! Karel en Tine zijn een top team die ons vrijgezellenfeest nog leuker hebben gemaakt dan hij al was! Echt een groot succes!!(Translated by Google)Made a super nice lipdub on Saturday! Karel and Tine are a top team who made our bachelor party even more fun than he already was! Really a big success !!
Ktb van Hal
Ktb van H.
13:48 26 May 19
Het was een geweldige dag! Met enthousiaste instructeurs.Echt een aanrader!! Bedankt!!(Translated by Google)It was a great day! With enthusiastic instructors.Really recommended !! Thanks!!
Anette De Ruijter
Anette De R.
11:48 16 May 19
Zo leuk,lol en gezelligheid met elkaar!!Een fantastisch team Karel en Tim👍Aanrader voor een leuk feestje(Translated by Google)So nice, fun and fun together !!A fantastic team Karel and Tim👍Recommended for a nice party
Wendy
Wendy
15:40 21 Apr 19
Erik Huizinga
Erik H.
07:09 18 Apr 19
Leuke mensen die echt een feestje maken van je lipdub. Het resultaat was ook super.(Translated by Google)Nice people who really make a party of your lipdub. The result was also great.
Silvia Verwoerd-Tijs
Silvia V.
10:43 08 Apr 19
Super leuke middag gehad! Was een leuke uitdaging met z’n alle. Top gedaan.(Translated by Google)Had a super fun afternoon! It was a fun challenge for all. Great job.
Lauren Vd veldt
Lauren Vd V.
04:51 08 Apr 19
123lipdub is echt in 1 woord SUPER!! Het begint al met de communicatie. Dat gaat zo onwijs vlug....geweldig! Wij hadden vrijgezellenfeest en hebben niets gezegd, dat mochten zij zelf doen. Ook dat was leuk.Tijdens het vertellen wordt de bus open getrokken en komen er een aantal dozen met leuke en kleurrijke kleding een accessoire’s tevoorschijn!!!Ik zal niets verklappen, maar ze denken ook aan kleine dingentjes wat het ook extra leuk maakt! Kortom, een top team! Karel, Tine en Tim...onwijs goed en leuk gedaan, dank je wel!!(Translated by Google)123lipdub is really SUPER in 1 word !! It already starts with communication. That goes so unwise fast .... great! We had a bachelor party and said nothing, they were allowed to do that themselves. That was nice too.During the storytelling the bus is pulled open and a number of boxes with nice and colorful clothes and accessories appear!I won't tell you anything, but they also think of little things which makes it extra fun! In short, a top team! Karel, Tine and Tim ... well done and well done, thank you !!
Eveline Schuite
Eveline S.
10:14 01 Apr 19
Wat hebben we een leuke middag gehad met 123Libdub. Echt een aanrader om deze jongens in te schakelen om een libdub te maken met je team.(Translated by Google)What a fun afternoon we had with 123Libdub. Highly recommended to hire these guys to do a libdub with your team.
ray man
ray M.
05:53 01 Apr 19
Leuk vernieuwend..en een keer iets anders.(Translated by Google)Nice and innovative..and something else.
Peter Lekkerkerker
Peter L.
19:51 31 Mar 19
Toptip voor iedereen die een groep mensen een onverwachte team activiteit wil geven: Doe een libdub, (maar vertel ze dat niet van tevoren). Wij hebben het gedaan met de vereniging. De leden waren gemiddeld 45+, en we hebben een topmiddag gehad, en een hilarisch filmpje op de koop toe.Het is duidelijk dat de mensen van 123libdub weten wat ze doen. Binnen no time deed iedereen enthousiast mee, en na enkele pogingen hadden we een filmpje wat we zelf leuker vonden als alle voorbeelden die van te voren bekeken hadden.(Translated by Google)Top tip for anyone who wants to give a group of people an unexpected team activity: Do a libdub, (but don't tell them in advance). We have done it with the association. The members were on average 45+, and we had a great afternoon, plus a hilarious movie.Obviously, the folks at 123libdub know what they are doing. In no time everyone participated enthusiastically, and after a few tries we had a video that we liked more than all the examples had looked at beforehand.
Jildau Hanewald
Jildau H.
16:50 31 Mar 19
Artoine
Artoine
10:33 23 Mar 19
mark corporaal
mark C.
21:22 12 Mar 19
Bianca Ruitenberg
Bianca R.
11:36 12 Mar 19
Keer iets anders als team uitje of gewoon leuk met een stel vrienden. Ik zeg gegarandeerd leuke dag met een super resultaat(Translated by Google)Do something different as a team outing or just fun with a bunch of friends. I say guaranteed fun day with a great result
Marije Jonker
Marije J.
19:01 11 Mar 19
Peter Peer
Peter P.
20:30 17 Feb 19
Via 123lipdub een leuke lipdub laten maken met ons team. Geweldige workshop!(Translated by Google)Making a nice lipdub with our team through 123lipdub. Great workshop!
Volgende beoordelingen
Bel of WhatsApp ons

06 - 14 11 00 11

Lipdub Video

Voor de leukste lipdubs

Email ons

info@123lipdub.nl